Ласкаво просимо на наш новий сайт!

Сьогодні працівники відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації з метою навчання уповноважених адміністраторів тонкощам державної реєстрації громадських формувань завітали до Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Лиманської міської ради.

Під час семінару-навчання обговорені актуальні питання, особливості оформлення та порядок державної реєстрації таких видів громадських формувань як громадські об’єднання, профспілки та їх організації, творчі спілки, організації роботодавців. Також висвітлено новели законодавства у сфері державної реєстрації.

IMG 3028

Напередодні виборів 2019 року спостерігається збільшення політичної активності громадськості, тож особливу увагу під час навчання приділено питанням державної реєстрації структурних утворень політичних партій. Забезпечення центрами надання адміністративних послуг прийому та видачі документів осередків політичних партій з правом юридичної особи у всіх містах та районах нашої області дає змогу наблизити громадян до адміністративних послуг юстиції без необхідності відвідування Головного територіального управління юстиції у місті Краматорськ.

Також під час заходу присутнім презентовано ключові меседжі Всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!», забезпечено наочними матеріалами та методичними посібниками.

IMG 3030

За результатами семінару-навчання учасники дійшли згоди, що пріоритетом роботи як державних реєстраторів, так і працівників фронт-офісів, є якісне надання адміністративних послуг з метою забезпечення реалізації прав громадян, та прийнято рішення про продовження співпраці у сфері державної реєстрації.

Юстиція відкрита для людей!

Відділ державної реєстрації

друкованих засобів масової інформації

та громадських формувань

Управління державної реєстрації

Головного територіального управління

юстиції у Донецькій області