Ласкаво просимо на наш новий сайт!

Сьогодні юстицією Донеччини проведено навчання працівників «Мангушського бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у режимі відеозв’язку (Skype) з метою подальшого консультування громадян.

Розглянуті питання, визначені планом навчання. Також опрацьовано ряд питань, які найбільш потребують уваги при зверненні до працівників бюро за консультацією. А саме: особливості створення громадських об’єднань та перелік документів, необхідних для державної реєстрації, порядок внесення змін до відомостей про громадські формування, документи, необхідні для державної реєстрації структурних утворень політичних партій зі статусом юридичної особи та без такого статусу, отримання результатів надання адміністративних послуг.

Звернено увагу на можливість подання документів для попереднього розгляду через Онлайн будинок юстиції.

На електронну адресу відділу «Мангушського бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для врахування та використання в роботі надіслано буклети та зразки документів.

         Сподіваємось на подальшу спільну допомогу громадянам.

Відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації

Image 1