Ласкаво просимо на наш новий сайт!

Сьогодні працівники відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації з метою навчання уповноважених адміністраторів Центру надання адміністративних послуг тонкощам державної реєстрації громадських формувань завітали до мальовничої Олександрівщини.

Під час семінару-навчання обговорені актуальні питання, особливості оформлення та порядок державної реєстрації таких видів громадських формувань як громадські об’єднання, профспілки та їх організації, творчі спілки, організації роботодавців, особливу увагу приділено питанням державної реєстрації структурних утворень політичних партій. Висвітлено новели законодавства у сфері державної реєстрації.

IMG 3449

Також під час заходу присутнім презентовано ключові меседжі Всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!», забезпечено наочними матеріалами та методичними посібниками.

IMG 3450

За результатами семінару-навчання учасники дійшли згоди, що пріоритетом роботи як державних реєстраторів, так і працівників фронт-офісів, є якісне надання адміністративних послуг з метою забезпечення реалізації прав громадян, та прийнято рішення про продовження співпраці у сфері державної реєстрації.

IMG 3451 

Юстиція відкрита для людей!

Відділ державної реєстрації

друкованих засобів масової інформації

та громадських формувань

Управління державної реєстрації

Головного територіального управління

юстиції у Донецькій області