Ласкаво просимо на наш новий сайт!

Відповідно до затвердженого плану навчання у І півріччі 2019 року завершилось проведення заходів з уповноваженими працівниками ЦНАПів з питань державної реєстрації громадських формувань у режимі вебінару.

Метою запровадження цього циклу відеоконференцій стало покращення якості надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань громадянам за їх місцезнаходженням та питання взаємодії між суб’єктами державної реєстрації та фронт-офісами.

IMG 1779

Навчання здійснилось разом з робітниками центру надання адміністративних послуг Ясинуватської районної державної адміністрації. Під час заходу обговорено основні питання порядку прийняття документів відповідно до затвердженої програми, а також обговорено подальші перспективи взаємодії та нововведення програмного забезпечення відповідного державного реєстру.

Приділено увагу впровадженню електронної реєстрації та проінформовано про інші ініціативи Мін’юсту. Робітникам надано для використання буклети та зразки документів.

IMG 1799

Нагадуємо, що адреси та контактні данні ЦНАПів для подання документів доступні на сайті юстиції Донеччини за посиланням: http://ddr.justice-dn.gov.ua/ та сподіваємось, що проведені вебінари зробили звернення громадян щодо державної реєстрації громадських формувань ще доступнішими та комфортнішими!

Відділ державної реєстрації

друкованих засобів масової інформації

та громадських формувань

Управління державної реєстрації

Головного територіального управління

юстиції у Донецькій області