Ласкаво просимо на наш новий сайт!

 

IMG 2458

Сьогодні з метою надання безоплатної правової допомоги працівниками юстиції Донеччини за участю Нікольського бюро правової допомоги Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено консультування у вирішенні проблемних правових питань.

В рамках заходу правову допомогу отримали мешканці смт Нікольське. Особи, що звернулись, отримали консультацію з питань державної реєстрації смерті особи, яка померла на тимчасово окупованій території України, а також отримали розгорнуту відповідь щодо способів захисту порушеного права санітарного та епідемічного благополуччя.

Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області нагадує про можливість отримати правову допомогу з нагальних питань у режимі відеозв’язку (Skype). Для цього необхідно звернутись до бюро правової допомоги в день та час проведення заходу відповідно до затвердженого плану спільних заходів з надання безоплатної правової допомоги.

Юстиція Донеччини піклується про громадян та надає можливість кожному отримати юридичну консультацію та правовий захист!

IMG 2459