Ласкаво просимо на наш новий сайт!

 IMG 3015

 

Сьогодні працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань за участю представників та членів ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОЮЗ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ УКРАЇНИ» проведено семінар з питань державної реєстрації громадських формувань.

 

Мета семінару – особливості підготовки пакету документів та підвищення правової свідомості громадян, про ініціативи правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я маю право!».

 

Фахівці юстиції роздали буклети на правову тематику, що містять корисні посилання. Також проінформували присутніх щодо захисту від приниження, насильства та експлуатації. Розповіли, про громадські об’єднання, які створюються з метою здійснення та захисту прав і свобод та інших інтересів.

 

Найбільшу увагу було приділено порядку створення відокремлених підрозділів громадського об’єднання, які не є юридичними особами.

 

Під час зустрічі відбулася активна сесія питань та відповідей, в ході якої учасники мали можливість безпосередньо отримати консультації від кваліфікованих спеціалістів.

 

Сподіваймось, що такі заходи матимуть позитивні наслідки для наших громадян.

 

 IMG 2995