Ласкаво просимо на наш новий сайт!

IMG 6487

 

Працівники юстиції Донеччини завітали до центру надання адміністративних послуг Олександрівської районної державної адміністрації, де в дружній та теплій атмосфері провели семінар-навчання з питань державної реєстрації громадських формувань, подання документів щодо яких запроваджено через центр надання адміністративних послуг.

 

Під час заходу з уповноваженими працівниками ЦНАПу обговорено особливості державної реєстрації громадських формувань через фронт-офіси та особливості роботи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, пов’язані з нею. Окрему увагу приділено порядку надсилання документів для долучення до реєстраційних справ громадських формувань. З застосуванням окремих випадків з практичної діяльності проаналізовано типові помилки та шляхи їх усунення. Також робітникам надано для використання буклети та зразки документів.

 

Метою зазначеного заходу стало покращення якості надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань громадянам за їх місцезнаходженням.

 

Нагадуємо, що адреси та контактні данні ЦНАПів для подання документів доступні на сайті юстиції Донеччини за посиланням: http://ddr.justice-dn.gov.ua/ та сподіваємось, що робота працівників юстиції Донеччини робить звернення громадян щодо державної реєстрації громадських формувань кожного дня ще доступнішими та комфортнішими!

 

74915820 494369981169144 7029283904884310016 o

 

Більше фото